20 Οκτωβρίου 2019

Βόλεϊ Ανδρών:Νίκη του Κέρκη επί της Αρμενικής

Στον πρώτο αγώνα του φετινού πρωτάθληματος η ομάδα βόλεϊ του Κέρκη Μαραθοκάμπου πέρασε νικηφόρα (με 3-1 σετ) από την έδρα της Αρμενικής.
Η ομάδα του Χρήστου Ντόζη κατάφερε να κερδίσει τα δύο πρώτα σετ με 20-25 και 16-25 αντίστοιχα.Το τρίτο σετ πήραν οι γηπεδούχοι με 25-17, κάνοντας το 1-2 στην σειρά των σετ, ενώ το τελευταίο σετ κέρδισαν και πάλι οι φιλοξενούμενοι διαμορφώνοντας το 1-3(σετ).

Ο επόμενος αγώνας του Κέρκη Μαραθοκάμπου θα διεξαχθεί το Σάββατο (26/10) στις 19:00,στο κλειστό γυμναστήριο Καρλοβάσου απέναντι στην ομάδα του Αιγιαλέων.

Τα σετ(1-3):20-25,16-25,25-17,14-25
Διαιτητές:Μάλφας-Προκοπίου
Αρμενική (Ρουμνιάν):Λαμπρινός, Μαζωνάκης,Δεληπρίμης,Μήτσης Δ.,Τσαλικιάν, Κατσαούνης,Μιχαήλοβιτς(λ),Χριστοδουλάκης, Φράγκος, Κακρίδης Π., Παναγιωτίδης, Μήτσης Β
ΑΣ Κέρκης(Ντόζης):Σαλωνίτης,Καπίρης, Αλεξάκης,Παύλου, Κογκαλίδης, Βολουδάκης(λ), Μανδηλάρης, Παπασπύρου, Βασιλακόπουλος,Μπαλτάσης, Πανούσος,Σιδερής

Το σύστημα διεξαγωγής της Pre League Ανδρών

Sports News Samos Εγκρίθηκε το σύστημα διεξαγωγής του πρωταθλήματος της Pre League Ανδρών για την αγωνιστική περίοδο 2021-2022. Αναλυτικά: ...