2 Νοεμβρίου 2019

Βόλεϊ Ανδρών: Ήττα για τον Κέρκη Μαραθοκάμπου από την Καλαμάτα 80

Την πρώτη του ήττα στο πρωτάθλημα της Α2 ανδρών γνώρισε ο Κέρκης Μαραθοκάμπου με 3-0(25-18,25-21,25-22) σετ από την Καλαμάτα 80.Το παιχνίδι διεξήχθη το Σάββατο στο κλειστό γυμναστήριο Παραλίας.
Ο επόμενος αγώνας του Κέρκη Μαραθοκάμπου με αντίπαλο τον Πανερυθραϊκό θα διεξαχθεί το Σάββατο (16/11) στις 19:30 στο κλειστό γυμναστήριο "Στ.Καλαϊτζης".

Τα σετ(3-0):25-18,25-21,25-22
Διαιτητές:Κτενάς-Καραγιαννόπουλος
Καλαμάτα 80 (Ντάκουρης):Μπουσούνης, Ντάκουρης,Χανδρινός,Μανιατέας, Γεωργάτος,Μπεσσής,Μπούρας,Μπιρμπίλης, Ντόντης,Μασούρας(λ),Κατσιαφλάκας, Δημητούλης
ΑΣ Κέρκης(Ντόζης): Αλεξάκης,Σαλωνίτης, Παπασπύρου,Βολουδάκης(λ),Μπαλτάσης
,Κογκαλίδης(λ), Παύλου,Καπίρης, Βασιλακόπουλος,Σαρρηγιάννης, Μανδηλάρης, Πανούσος

Το σύστημα διεξαγωγής της Pre League Ανδρών

Sports News Samos Εγκρίθηκε το σύστημα διεξαγωγής του πρωταθλήματος της Pre League Ανδρών για την αγωνιστική περίοδο 2021-2022. Αναλυτικά: ...